Click For English

$0.00

Henüz Ürün Eklenmemiş

  • Shipping

    € 0.00
  • Toplam Tutar :

    € 0.00

Klasik Mutfak Ekipmanları San. Tic. ve Ltd. Şti. 25.08.2004 tarihinde Endüstriyel Mutfak sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, bu tarihten itibaren 1976 yılında İngiltere’de kurulan Classeq Mutfak’ın Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Firmamız 2011 yılında Aktürk Dış Ticaret ile birleşmiştir, bu sayede firmamız sektörde daha güçlü temsil edilecek ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilecektir. 

 

Classeq Endüstriyel mutfak ve soğutma alanında, otel, motel, tatil köyü, restoran, fast-food, gross market, fabrika, hastane, banka, okul, askeri tesis ve benzeri kuruluşların en çok tercih ettikleri ve güvendikleri iş ortağı olmayı kısa sürede başarmıştır. 

 

Classeq hem ürün kalitesi ile hem de müşterilerin farklı ihtiyaçlarına farklı alternatifler geliştiren ekibi ile pazarda kendini kanıtlamış ve her geçen gün ürün yelpazesine yenilerini ekleyen bir firmadır. 

 

Aktürk Dış Ticaret olarak, Classeq markasına ek olarak İngiltere, Almanya, İtalya, Avusturya,Fransa Hollanda ve Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilen ‘Uluslararası Kalite Belgelerine’ sahip Liebherr, Faema, Hoshizaki, Robot Coupe, Bravilor Bonamat, Eloma, Ugolini, Bunn, Scholl, Höeller, Dynamic, Foster , Atollspeed, Ideal Ake , Unox, Vitamix ve Zumex gibi dünyanın en önemli markalarını Türkiye pazarıyla buluşturmaktan gurur duyuyoruz. 

 

Hizmetlerimiz elbette ki bu dünya devlerini Türkiye piyasasıyla buluşturmakla sınırlı değil. Aktürk Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak en son teknolojiyle üretilen mutfak ve soğutma cihazlarının montajlarını da üstlenerek, 24 saat teknik servis hizmeti sunuyoruz. 2004’ten sonra 4 yıl gibi kısa bir sürede ürün yelpazemizle, Türkiye çapındaki yaygın bayi ağımızla, 24 saat teknik servis hizmetimizle sektörde güvenle büyümeye ve Klasik kalitesini müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz:Klasik Mutfak olarak bütün hizmetleri kaliteden, güvenilirlikten ve çevreye saygıdan asla ödün vermeden ‘koşulsuz müşteri memnuniyeti' ışığında vermek. En son teknolojiye sahip alt yapımız ve dinamik personelimiz ile Türkiye piyasasına dünyanın en iyilerini sunmak.

Vizyonumuz: Endüstriyel mutfaklarda kaliteli mutfak ekipmanı satın alma sürecinde ilk akla gelen firma olmak.