Click For English

$0.00

Henüz Ürün Eklenmemiş

  • Shipping

    € 0.00
  • Toplam Tutar :

    € 0.00

Vitamix

Vita-Mix® Şirketi ("Vitamix") ev ve ticari kullanım için yüksek performanslı karıştırma ekipmanları üreten 1921 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Şirketin ticari müşteri listesinde büyük restoran zincirleri bulunmaktadır.Gurmeler ve önemli şefler Vitamix makinelerin, kendi bıçakları gibi, onlar için önemli olduğunu söylüyorlar . Vitamix kurucusu William G. "Papa" Barnard, Vitamix blender'ların insanların sağlıklarını iyileştirmeye yardımcı olabileceğini göstermek için 1949 yılında ilk ürünlerini oluşturdu ve şirket ilk gerçek ticari blenderlarını geliştirdi. 1990'ların başında,. Olan ürünlerin performansı, dayanıklılık, güvenilirlik ve dünya çapında bilinen Vitamix, ürün yeniliği ve özellikleri ile ödül kazanmaya devam etmektedir. Vitamix ürünleri Kuzeydoğu Ohio üretilmektedir ve 100 ülkede satılmaktadır.

ICE-O-MATIC

Ice-O-Matic, çok çeşitte buz üretim makineleri üretmektedir. Temel olarak, kolay bakım ve düşük sahip olma maliyetleri üzerine odaklanmıştır.

DESMON

Desmon SpA catering ekipmanları pazarlama için bir şirket olarak 1994 yılında De Santis tarafından ailesi kurulmuştur. 1998 yılında, Desmon kendi markası altında profesyonel buzdolabı üretimine başlayarak profesyonel bir soğutma ürünleri markası haline dönüşmüştür.

BROASTER

Dünyanın en iyi basınçlı firtöz markalarından birisidir.

HATCO Gıda Isıtıcıları

Verimlilik, güvenilirlik ve kar artırır ekipman cesur yenilikler: 1950 yılından bu yana, Hatco foodservice sektörü için yenilikçi fikirleri oluştururken bir lider olmuştur. Özel müşteri hizmetleri ve dünya çapında dağıtım için özveri ile dayanıklı ısıtma, kızartma ekipmanları üretmektedir.

Unox

Unox, profesyonel fırın üretiminde öncü bir şirkettir ve kurulduğu yıl olan 1990’dan beri dinamik yapısıyla sürekli gelişme ve büyüme göstermektedir. Sunduğumuz her ürün ve hizmette kalite, rekabetçilik ve kolaylığı birleştirebilme kabiliyetimiz sayesinde günümüzde endüstri içerisinde giderek kıstas haline gelmekteyiz.

Menumaster Ticari

Balıktan ete, sostan sandwiche, ne pişirdiğinizin önemi yok. Menumaster Ticari Mikrodalga fırınlarına güvenebilirsiniz.

IDEALAKE

IDEALAKE kalite ve satış sonrası desteği ile Teşhir reyonlarında önemli bir firmadır

Classeq

Bir İngiliz markası olan Classeq, 1974 yılından bu yana profesyonel bulaşık makineleri üretmektedir. Ergonomik tasarımı ve enerji tasarrufu ile İşletmelerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Liebherr

1949 yılında Hans Liebherr tarafından Almanya ‘da kurulan şirket, buzdolabı sektöründe kalitesiyle adından konuşturmakta ve tüm kıtalarda 130 şirketiyle dünyadaki lider işletmelere uzman sistemler temin etmektedir.

Mareno

İtalyan marka Mareno, 1922 yılından beri profesyonel mutfaklar için ekipman ve sistemler üretmektedir. İşletmenizde kullanım kolaylığı ve çabukluğunu modern çizgisi ve kalitesiyle bütünleyerek sunmaktadır.

Rational

1973te Almanya’da üretimine başlanan Rational, yemek pişirmeyi kolaylaştıran ve herkesin rahatlıkla kullanabileceği, yemek sonrası temizliği basite indirgeyen tablet ile yıkama işlemi ve ekonomik olarak geri dönüş sağlayan sarfiyatı ile tek kelimeyle mükemmel fırınlar sunmaktadır.

Salva

1943te İspanya’da kurulan şirket konveksiyonel fırınları ile her türlü işletmeye farklı boyut ve kullanımda ürünler sunmaya devam etmektedir.

Robot Coupe

Fransa’da gastronomisiyle tanınmış bir bölgede bulunan Robot Coupe, 50 yıldan fazla bir süredir gıda hazırlık makineleri ile başladığı serüvenine 8 farklı ürün gamı ekleyerek işletme mutfaklarının en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.

Ugolini

Mario Ugolini tarafından 1927’de İtalya’da kurulan şirket işletmelere soğuk ürünler için dispenserler sunmaktadır.

Zumex

Bir İspanyol markası olan Zumex, 1985 yılından bu yana otomatik meyva suyu sıkma sistemleri üzerine uzmanlaşmıştır.

Hoshizaki

65 yıldan beri işletmelere farklı boyut ve kullanım kolaylığıyla buz makineleri sunan Amerikan şirket, ergonomik tasarımıyla da kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.

Bravilor Bonamat

Hollanda menşeili marka 65 yıldan fazla süredir, kahve ve çay gibi sıcak içecekler için profesyonel içecek hazırlama sistemlerini kaliteyi ve kolaylığı isteyen işletmelere sunmaktadır.

Rancilio

1927’de Roberto Rancilio tarafından Italya da kurulan şirket Espresso makinelerinde bir devrim yaratmıştır. Geçmişten bugüne espresso zevkini tüm modern adımları ile günümüze ulaştırmaya devam ediyor.

Fetco

Dünyanın önde gelen kahve pişirme ekipmanlarının üreticilerinden biri olan Amerikan markası Fetco, 1987 yılından bu yana kahve endüstrisi için çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Faema

Bir İtalya markası olan Faema, 1945 yılından beri yenilikçi teknolojisiyle espresso kahve makinelerini Profesyonel işletmelere sunmaktadır. Sessiz çalışma özelliği ve hızlı servis olanağı ile günümüz teknolojisini en iyi şekilde temsil etmektedir.

Ronda

Bugün Avrupa’da ilk sıralarda yer alan Kahve Telvesi için çekmece sistemleri üreten Ronda 1967 yılından bu yana sektöre hizmet vermektedir.

Dirmak

ENDURA

Belediyelerin,binaların sıhhi tesisatlarında yağ tutucu sistemleri şart koştuğu bir konjonktürde, kanalizasyon sistemini verimli ve etkili bir şekilde korumak için bir İtalyan markası olan Endura, 50 seneden fazla bir süredir yüksek kaliteli ve uygun maliyetli yağ tutucu çözümler sunuyor.

MagiKitch’n

Bir Amerikan markası olan MagiKitch’n, Izgara serilerinde çeşitli boy ve ebatlarda profesyonel işletmelere tamamen güven , kalite ve kullanım kolaylığı sunuyor.

METRO

1929 yılında Amerika Penisilvanya’da kurulan marka, tabak taşıma arabalarıyla kullanıcılarına yılların tecrübesiyle garantilediği kalite ve kolaylığı sunuyor.

FRANKE

Franke Gıda Hizmeti Sistemleri, global gıda servisi endüstrisi ve akıllı sistemler sektöründe dünyanın önde gelen liderlerindendir. Teknoloji ve hizmet alanında sürekli olarak yenilik arayışında olup müşteri odaklı teknolojik gelişmelere dayanarak müşterilerimiz ile ortak bir başarıyı hedeflemekteyiz.