HAKKIMIZDA

»WINTERHALTER
25 YILDIR TÜRKİYE'DE«

Temelde Winterhalter bulaşık makineleri satmak ve Winterhalter için her tür teknik hizmet vermektedir.

Warewashing specialist Winterhalter family company

WINTERHALTER TÜRKİYE

Winterhalter Türkiye 25 yıldır Türkiye'de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir Alman odaklı şirkettir. Şirketimizin adı " Winterhalter Gastronom GmbH " ve 1947 yılında Winterhalter tarafından kurulan ve fabrikalar Almanya'da bulunmaktadır. Winterhalterin Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Temelde Winterhalter bulaşık makineleri satmak ve Winterhalter için her tür teknik hizmet vermektedir.

Klasik Mutfak Ekipmanları San. Tic. ve Ltd. Şti. 25.08.2004 tarihinde Endüstriyel Mutfak sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, bu tarihten itibaren 1976 yılında İngiltere’de kurulan Classeq Mutfak’ın Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Firmamız 2011 yılında Aktürk Dış Ticaret ile birleşmiştir, bu sayede firmamız sektörde daha güçlü temsil edilecek ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilecektir. Classeq Endüstriyel mutfak ve soğutma alanında, otel, motel, tatil köyü, restoran, fast-food, gross market, fabrika, hastane, banka, okul, askeri tesis ve benzeri kuruluşların en çok tercih ettikleri ve güvendikleri iş ortağı olmayı kısa sürede başarmıştır.

İLETİŞİM FORMU


Ürünlerimiz, finans seçeneklerimiz veya hijyen konusu hakkında sorularınız mı var? Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Formu Doldur
GERİ DÖN