SEKTÖRLER

BİREYSEL ÇÖZÜMLER

Çeşitli uygulamalar. Çeşitli sektörlerde. Çeşitli gereksinimleri ile. Ama her zaman aynı amaçla: Profesyonel çözüm ve hizmet. Tam olarak bireysel duruma göre uyarlanmıştır.

Winterhalter industry solutions

SEKTÖRLERİN GEREKSİNİMLERİNİ ANLAMAK

25 yılı aşkın süredir bilgi birikimi ve deneyimler. Her sektörde, büyük ve küçük. Aktürk olarak müşterilerimizin gereksinimlerini ve tercihlerini biliyoruz. Onları neyin işaretlediğini biliyoruz. Günlük çalışmalarının nasıl olduğu ve işlerine uygulanan kurallar. Müşterilerimizle yakın diyalog sayesinde, çeşitli sektörlere tam olarak uyarlanmış çözümler geliştirdik.

Gıda ve içecek sektörleri

GIDA VE İÇECEK SEKTÖRLERİ

Mutlu olan müşteriler. Tekrar gelecek olan müşteriler. Seni arkadaşlarına tavsiye edecek müşteriler. Aktürk olarak buna katkıda bulunmak istedik: kusursuz ekipman portfoyü ve mükemmel hijyen. Özel bir çözüm geliştirerek. Kişisel gereksinimleriniz, uygulamalarınız ve tercihleriniz için. Senin için. Ve müşterileriniz için.

Catering

CATERING

Bol miktarda bulaşık yıkamak için. Hızlı tempolu. Maliyet etkin. Ve elbette, temizlik ve hijyen. Bunlar, çok sayıda insanın kısa bir sürede karşılanması gereken durumlarda, yıkama solüsyonundaki gereksinimlerdir. Temizlik konusunda uzman olarak, catering sektöründe müşterilerimizin gereksinimlerini biliyoruz. Profesyonel ve verimli bir yıkama işlemi için çözümler geliştiriyoruz.

Pastahaneler

PASTANELER

Üretimden çok çeşitli mutfak eşyaları. Nişasta, protein ve yağ içeren inatçı kirlerle. Mağazadan, servis edilen yemekler ve vitrinler de vardır. Ve her şey mümkün olduğunca çabuk tekrar kullanıma hazır olmalı. Birçok fırın ve pastacı Aktürk’ü tercih ediyor: pastaneler için güçlü çözümler ve üretim çözümleri için geniş ürün portföyü.

Perakende

PERAKENDE

Perakende sektöründeki durum şu şekildedir: örneğin mağazadaki fırınlar, kasap veya süpermarket kafeleri ya da bir servis istasyonundaki snack bar. Bu kuruluşlar mükemmel bir proje sistemine ihtiyaç duyarlar. Aktürk doğru çözüme sahiptir.

GERİ DÖN