CATERING SEKTÖRLERİ

Catering

Kongreler ve konferanslar. Partiler ve yaz festivalleri. Düğünler ve aile kutlamaları. Yiyecek-içecek servisi aynı anda birçok misafirin peşindedir. Ve neredeyse her yerde bunu yapıyorlar. Ağır zaman ve maliyet baskıları altında. Mutfak sistemlerin tüm bu şartları kusursuz bir şekilde karşılamalıdır.

MUTFAKTA PİŞİRME VE SERVİS

Uçan parmak yemeği. Temalı büfeler ve 6'ya kadar çıkan çeşitli menüler. Barbekü ve gece yarısı atıştırmalıkları. Taze malzemeler, bölgesel ürünler, mevsimlik spesiyaliteler. Ve hepsi aynı prensibi izleyerek: burada pişirilir, orada servis edilir. Bu konsept, baştan sona bir dizi zorluk içeren yemek hazırlayıcıları ve etkinlik şeflerini sunar: Yiyecekler A'dan B'ye mümkün olan en kısa sürede ulaşmalıdır. Masalar çok çeşitli bardak, tabak ve çatal bıçak takımı ile ayarlanmalıdır. Ve sonunda, inatçı kurumuş ve kabuklanmış kirlerin temizlenmesi gerekiyor. Böylece her şey bir sonraki olay için ışıltılı ve parlak oluyor. Bu gibi durumlarda, yıkama ve pişirme sistemi kısa sürede mükemmel sonuçlar vermelidir. Tamamen güvenilir olmalı.

CATERING İÇİN ÜRÜN ÖNERİLERİMİZ

BULAŞIK MAKİNELERİ

Kullanımı kolay endüstriyel bulaşık makinesi. Basit kontrol paneli, çıkarılabilir bileşenler ve güvenilir, temiz sonuçlar. Kompakt, önden yüklemeli bulaşık makinemiz akıllı yazılım, su tüketimini, sıcaklığını, kimyasal seviyelerini ve yıkama devrini sürekli olarak izleyerek operasyonel verimliliği arttırmak için değerli veriler sağlar.

Ürünleri İncele

FIRINLAR

Elektrikli ve gazlı modellerin boyutları, donanımı ve kapasitesi aynıdır. Bunun dışında, cihazınızın mutfağınıza özgü koşullara uyarlanmasını sağlayan çok sayıda isteğe bağlı seçenek mevcuttur.

Ürünleri İncele

PİŞİRME EKİPMANLARI

Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Ürünleri İncele

GIDA HAZIRLAMA

Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Ürünleri İncele
İLETİŞİM FORMU


Ürünlerimiz, finans seçeneklerimiz veya hijyen konusu hakkında sorularınız mı var? Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Formu Doldur
GERİ DÖN