CATERING SEKTÖRLERİ

Eğitim Kurumları

Kreş, okul ve üniversite eğitimleri. Ve bir şeyler yemek ve içmek için mola verilmesi. Çoğu eğitim kurumu bunun için donatılmıştır.

TEMİZLİK VE HİJYEN

Okulda patates güveç. Öğrenci kantinde kırmızı sebze köri. Üniversite kafesinde kahvaltı ve hızlı atıştırmalıklar. Günümüzde eğitim kurumlarında yiyecek ve içecek çeşitleri renkli, geniş ve çeşitlidir. Her gün, taze malzemeler yemek pişirmek için kullanılır. Bazı yerlerde birçok kursu olan tam menüler vardır.

Salata büfeleri, organik meyve ve çeşitli farklı yiyecekler. İkram standartları yüksek: Yemekler sağlıklı ve dengeli olmalı. Temizlik ve hijyen standartları da aynı derecede yüksek - ve bu yüzden de çözelti çözümünün gereksinimleri: Çok sayıda insanın içeri girip çıkmasıyla, tepsiden çatal-bıçak takımına kadar her şeyin mükemmel temiz ve hijyenik olması sağlanmalıdır.

EĞİTİM KURUMUNUZ İÇİN ÜRÜN ÖNERİLERİMİZ

BULAŞIK MAKİNELERİ

Kullanımı kolay endüstriyel bulaşık makinesi. Basit kontrol paneli, çıkarılabilir bileşenler ve güvenilir, temiz sonuçlar. Kompakt, önden yüklemeli bulaşık makinemiz akıllı yazılım, su tüketimini, sıcaklığını, kimyasal seviyelerini ve yıkama devrini sürekli olarak izleyerek operasyonel verimliliği arttırmak için değerli veriler sağlar.

Ürünleri İncele

FIRINLAR

Elektrikli ve gazlı modellerin boyutları, donanımı ve kapasitesi aynıdır. Bunun dışında, cihazınızın mutfağınıza özgü koşullara uyarlanmasını sağlayan çok sayıda isteğe bağlı seçenek mevcuttur.

Ürünleri İncele

PİŞİRME EKİPMANLARI

Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Ürünleri İncele

GIDA HAZIRLAMA

Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Ürünleri İncele
İLETİŞİM FORMU


Ürünlerimiz, finans seçeneklerimiz veya hijyen konusu hakkında sorularınız mı var? Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Formu Doldur
GERİ DÖN