CATERING SEKTÖRLERİ

Şirket Kafeteryaları

Öğlen arası. Çalışanlar yemek yemeye gidiyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli yemekler var. Fazla zamanları yok. Kantinde en yoğun dönem. Ekipman sisteminin mükemmel şekilde hazırlanmasına yardımcı olur.

ZAMAN İLE YARIŞ

Bu öğle yemeği. Öğle yemeği molası için sinyal. Çalışanlar kantine akar. Bir tepsi alırlar ve sıraya girmeye başlarlar. Yeni başlayanlar, ana yemekler seçerler ve bir içecek. Afiyet olsun! Bir şirket kafeteryası hızlı temposu temsil eder. Menü oluşturma, malzemeleri hazırlama ve yemekleri pişirme sadece işin bir parçası.

Diğer kısım yemek yenildiğinde başlar. Müşterilerin kullandığı her şeyin yıkanması gerekiyor: tepsiler, bardaklar, tabaklar ve çatal bıçak takımı. Ve elbette, mutfak tarafından kullanılan tüm ekipman ve gereçler. Sadece verimli ve güvenilir bir yıkama sistemi, bunun mümkün olduğunca çabuk ve sorunsuz çalışmasını sağlayabilir. Şirket kafeteryasının taleplerine ve iş akışlarına tam olarak uyar.

ŞİRKET KAFETERYALARI İÇİN ÜRÜN ÖNERİLERİMİZ

BULAŞIK MAKİNELERİ

Kullanımı kolay endüstriyel bulaşık makinesi. Basit kontrol paneli, çıkarılabilir bileşenler ve güvenilir, temiz sonuçlar. Kompakt, önden yüklemeli bulaşık makinemiz akıllı yazılım, su tüketimini, sıcaklığını, kimyasal seviyelerini ve yıkama devrini sürekli olarak izleyerek operasyonel verimliliği arttırmak için değerli veriler sağlar.

Ürünleri İncele

FIRINLAR

Elektrikli ve gazlı modellerin boyutları, donanımı ve kapasitesi aynıdır. Bunun dışında, cihazınızın mutfağınıza özgü koşullara uyarlanmasını sağlayan çok sayıda isteğe bağlı seçenek mevcuttur.

Ürünleri İncele

PİŞİRME EKİPMANLARI

Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Ürünleri İncele

GIDA HAZIRLAMA

Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Ürünleri İncele
İLETİŞİM FORMU


Ürünlerimiz, finans seçeneklerimiz veya hijyen konusu hakkında sorularınız mı var? Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Formu Doldur
GERİ DÖN