GIDA VE İÇECEK SEKTÖRLERİ

Fast Food

Bir fast food restoranı. Tezgahta sipariş ve ödeme. Tepsilerde self servis. Kirli tabaklar ve sıralama istasyonları için arabaları. Bir fast food restoranında, her şey mükemmel bir şekilde organize edilir. Ve hız için optimize edilmiş.

HIZLI OLUNMALI

Fast food. Franchise veya şube ağı. Hamburger ya da biftek konusunda uzmanlaşmak. Tavuk ya da balık. Pizza ya da sandviçler. Vegan veya yerel yemekler. Ya da özel kahveler. Orada çok çeşitli gıda kavramları var. Her durumda, adından da anlaşılacağı gibi: hızlı olması gerekiyor.

Bu sonsuz bir çizgi anlamına gelir. Kahve bardakları ve kartonları. Ve yemek hazırlamak için kullanılan geniş bir mutfak gereçleri. Endüstriyel mutfak ekipmanları söz konusu olduğunda, zincir restoranların gereksinimleri çok belirgindir. Söz konusu uygulamaya esnek ve hassas bir şekilde uyarlanmış bir sistemine ihtiyaç duyarlar.

FAST FOOD İÇİN ÜRÜN ÖNERİLERİMİZ

BULAŞIK MAKİNELERİ

Kullanımı kolay endüstriyel bulaşık makinesi. Basit kontrol paneli, çıkarılabilir bileşenler ve güvenilir, temiz sonuçlar. Kompakt, önden yüklemeli bulaşık makinemiz akıllı yazılım, su tüketimini, sıcaklığını, kimyasal seviyelerini ve yıkama devrini sürekli olarak izleyerek operasyonel verimliliği arttırmak için değerli veriler sağlar.

Ürünleri İncele

FIRINLAR

Elektrikli ve gazlı modellerin boyutları, donanımı ve kapasitesi aynıdır. Bunun dışında, cihazınızın mutfağınıza özgü koşullara uyarlanmasını sağlayan çok sayıda isteğe bağlı seçenek mevcuttur.

Ürünleri İncele

PİŞİRME EKİPMANLARI

Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Ürünleri İncele

GIDA HAZIRLAMA

Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Ürünleri İncele
İLETİŞİM FORMU


Ürünlerimiz, finans seçeneklerimiz veya hijyen konusu hakkında sorularınız mı var? Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Formu Doldur
GERİ DÖN