GIDA VE İÇECEK SEKTÖRLERİ

Kafeler

Siparişleri almalk. İçecek ve yiyeceklerin hazırlanması. Çok sınırlı bir alanda servis etmek, temizlemek, kasayı kontrol etmek. Genellikle bir kişi ile başarılmaya çalışılır. Bir kafede gündelik hayat. Programlanabilir teknolojik ekipman ile bunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

HERŞEY...

Bir bardak kahve. Bir parça kekle. Basit bir kafenin günleri çoktan gitti. Çoğu şimdi cappuccinos, café lattes, frappuccinos ve chai lattes sunuyor. Kek ve tartların yanı sıra artık muffin, kurabiye, sandviç, çorba ve salata da var.

Seçenek yelpazesi sadece kafelerde daha uzun yiyecek ve içecek menüleri yapmakla kalmamış, aynı zamanda bardak, tabak ve çatal-bıçak hacmini de arttırmıştır. Ve hepsinin yıkanması gerekiyor. Genellikle çok dar bir alanda. Genellikle sadece bir kişi tarafından. Hızlı operasyonda mükemmel performans ile müşterilerinize en taze yiyecek ve içecek menülerinizi servis edebilirisiniz.

KAFELER İÇİN ÜRÜN ÖNERİLERİMİZ

BULAŞIK MAKİNELERİ

Kullanımı kolay endüstriyel bulaşık makinesi. Basit kontrol paneli, çıkarılabilir bileşenler ve güvenilir, temiz sonuçlar. Kompakt, önden yüklemeli bulaşık makinemiz akıllı yazılım, su tüketimini, sıcaklığını, kimyasal seviyelerini ve yıkama devrini sürekli olarak izleyerek operasyonel verimliliği arttırmak için değerli veriler sağlar.

Ürünleri İncele

FIRINLAR

Elektrikli ve gazlı modellerin boyutları, donanımı ve kapasitesi aynıdır. Bunun dışında, cihazınızın mutfağınıza özgü koşullara uyarlanmasını sağlayan çok sayıda isteğe bağlı seçenek mevcuttur.

Ürünleri İncele

BUZ MAKİNELERİ

Her buz döngüsü, sadece en yüksek kalitede buz sağlayarak temiz su ile yapılır. Küpler, hassas şekli, berraklığı ve yavaş seyreltmeleri ile kolayca tanınır. Bu özellikle, içeceğin bütünlüğünü ve lezzetini koruduğu için kokteyller gibi birinci sınıf içeceklerde kullanılan buz için önemlidir.

Ürünleri İncele

İÇECEK HAZIRLAMA

Devrim niteliğinde bir meyve sıkacağı makinesi, küçük, kompakt ve kullanımı kolaydır. Tasarım ve stilin işlevsellik ve verimliliği karşıladığı ayırt edicidir.

Ürünleri İncele
İLETİŞİM FORMU


Ürünlerimiz, finans seçeneklerimiz veya hijyen konusu hakkında sorularınız mı var? Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Formu Doldur
GERİ DÖN