GIDA VE İÇECEK SEKTÖRLERİ

Oteller

Sabah kahvaltı büfesi. Sonra öğle yemeği. Akşam yemeği. Ve barda geç saatlere kadar koşuyoruz. Her türlü kesintisiz hizmet sağlamak için doğru marka ve modellerle hizmet sunuyoruz.

NON-STOP SABAHTAN GECEYE

Yüksek sezon. Otel’de en yoğun dönem sabah kahvaltısı. Konuklar gelir, kahvaltılarını yapar ve güne başlıyorlar. Temiz bulaşıklar salona çıkıyor, kirli bulaşıklar tekrar bulaşıkhaneye içeri giriyor. Hepsi de olabildiğince çabuk temizlenmeli. Aynı öğle yemeğinde de geçerli. Ve yine akşam yemeğinde. Kahve ve kek arasında. Günün sonunda otel barında. Bir işyerinde çalışma gününü şekillendiren pik zamanları ve çok çeşitli yıkama maddeleridir. Yoğun operasyonda, müşterilere duraksız hizmet verebilmeniz için sınıfında uzmanlaşmış markaları tercih etmeniz sunduğunuz kaliteden taviz vermeden sunabilirsiniz. Ekipmanlarınız, bu konuda güvenilir bir şekilde baş edebilmelidir. Maksimum performans ve sürekli çalışma.

OTELLER İÇİN ÜRÜN ÖNERİLERİMİZ

BULAŞIK MAKİNELERİ

Kullanımı kolay endüstriyel bulaşık makinesi. Basit kontrol paneli, çıkarılabilir bileşenler ve güvenilir, temiz sonuçlar. Kompakt, önden yüklemeli bulaşık makinemiz akıllı yazılım, su tüketimini, sıcaklığını, kimyasal seviyelerini ve yıkama devrini sürekli olarak izleyerek operasyonel verimliliği arttırmak için değerli veriler sağlar.

Ürünleri İncele

FIRINLAR

Elektrikli ve gazlı modellerin boyutları, donanımı ve kapasitesi aynıdır. Bunun dışında, cihazınızın mutfağınıza özgü koşullara uyarlanmasını sağlayan çok sayıda isteğe bağlı seçenek mevcuttur.

Ürünleri İncele

BUZ MAKİNELERİ

Her buz döngüsü, sadece en yüksek kalitede buz sağlayarak temiz su ile yapılır. Küpler, hassas şekli, berraklığı ve yavaş seyreltmeleri ile kolayca tanınır. Bu özellikle, içeceğin bütünlüğünü ve lezzetini koruduğu için kokteyller gibi birinci sınıf içeceklerde kullanılan buz için önemlidir.

Ürünleri İncele

PİŞİRME EKİPMANLARI

Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Ürünleri İncele
İLETİŞİM FORMU


Ürünlerimiz, finans seçeneklerimiz veya hijyen konusu hakkında sorularınız mı var? Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Formu Doldur
GERİ DÖN