GIDA VE İÇECEK SEKTÖRLERİ

Restorantlar

Mükemmel bir masa. Parıltılı yemekler. Parlak çatal-kaşık-bıçak takımı. Bir lokantada müşterilerinizin kendilerini rahat ve zevkle yemek yemelerini istiyorum. Bunun için temizlik ve hijyen ön koşuldur.

Gıda ve içecek sektörleri Restourantlar

TEMİZLİK DEMEK KEYİF DEMEKTİR

Keyifli bir atmosfere sahip güzel bir atmosfer. Mükemmel yemek. Harika servis. Bir restoranı ziyaret eden herkes, eğlenmek ister. Bütün duyuları ile. Mükemmel yemekler. Parlak çatal bıçak takımı. Bu, akşam yemeğinin görsel iştahını, ne olacağı konusunda uyarır.
Restoranının amiral gemisi ve kişisel temizlik ve hijyen standartlarının bir ifadesidir.

RESTORANINIZ İÇİN ÜRÜN ÖNERİLERİMİZ

BULAŞIK MAKİNELERİ

Kullanımı kolay endüstriyel bulaşık makinesi. Basit kontrol paneli, çıkarılabilir bileşenler ve güvenilir, temiz sonuçlar. Kompakt, önden yüklemeli bulaşık makinemiz akıllı yazılım, su tüketimini, sıcaklığını, kimyasal seviyelerini ve yıkama devrini sürekli olarak izleyerek operasyonel verimliliği arttırmak için değerli veriler sağlar.

Ürünleri İncele

BUZ MAKİNELERİ

Her buz döngüsü, sadece en yüksek kalitede buz sağlayarak temiz su ile yapılır. Küpler, hassas şekli, berraklığı ve yavaş seyreltmeleri ile kolayca tanınır. Bu özellikle, içeceğin bütünlüğünü ve lezzetini koruduğu için kokteyller gibi birinci sınıf içeceklerde kullanılan buz için önemlidir.

Ürünleri İncele

İÇECEK HAZIRLAMA

Devrim niteliğinde bir meyve sıkacağı makinesi, küçük, kompakt ve kullanımı kolaydır. Tasarım ve stilin işlevsellik ve verimliliği karşıladığı ayırt edicidir.

Ürünleri İncele

KAHVE MAKİNELERİ

Kullanımı ve temizliği kolay tam otomatik kahve makinesi. Büyük içecek çeşitliliği ile taze süt veya süt tozu da mümkün kombine edilebilir.

Ürünleri İncele
İLETİŞİM FORMU


Ürünlerimiz, finans seçeneklerimiz veya hijyen konusu hakkında sorularınız mı var? Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Formu Doldur
GERİ DÖN