PERAKENDE

Benzinlikler

Hızlı bir durak. Sabah, bir kruvasan ve günün ilk kahvesi için. Öğle yemeğinde hızlı bir atıştırma için. Ya da tankı doldururken bir sandviç almak için. Hemen hemen her servis istasyonu kendi kafesine sahiptir. Profesyonel bir çözüme ihtiyacı var.

MÜKEMMEL TEMİZ

Çok çeşitli özel kahveler. Kruvasan, kek ve bagels. Sandviç, dilim pizza ve sosis. Servis istasyonları yıllardır sürekli genişledi, şu anda araba yıkama, mağaza ve kafeler dahil olmak üzere norm oluyor. Bu değişiklikler son derece başarılı olmuştur: ikram konsepti tüm bunları kullanan müşteriler tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Sabah hızlı bir kahvaltı için. Öğle yemeğinde atıştırmalık için. Ya da yakıt doldurduklarında bir kahve için.

Servis istasyonları artık kahve makineleri, teşhir vitrinleri, turbo fırın ve diğer ekipmanları kullanıyor. Ve bu da profesyonel bir çözümüne ihtiyaç duydukları anlamına geliyor. Yemek endüstrisindeki diğer tüm işletmeler gibi, birinci sınıf ekipman ve hizmet esastır.

BENZİNLİKER İÇİN ÜRÜN ÖNERİLERİMİZ

BULAŞIK MAKİNELERİ

Kullanımı kolay endüstriyel bulaşık makinesi. Basit kontrol paneli, çıkarılabilir bileşenler ve güvenilir, temiz sonuçlar. Kompakt, önden yüklemeli bulaşık makinemiz akıllı yazılım, su tüketimini, sıcaklığını, kimyasal seviyelerini ve yıkama devrini sürekli olarak izleyerek operasyonel verimliliği arttırmak için değerli veriler sağlar.

Ürünleri İncele

FIRINLAR

Elektrikli ve gazlı modellerin boyutları, donanımı ve kapasitesi aynıdır. Bunun dışında, cihazınızın mutfağınıza özgü koşullara uyarlanmasını sağlayan çok sayıda isteğe bağlı seçenek mevcuttur.

Ürünleri İncele

PİŞİRME EKİPMANLARI

Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Ürünleri İncele

TEŞHİR VİTRİNLERİ

Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Ürünleri İncele
İLETİŞİM FORMU


Ürünlerimiz, finans seçeneklerimiz veya hijyen konusu hakkında sorularınız mı var? Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Formu Doldur
GERİ DÖN