PERAKENDE

Süpermarketler

Mağaza içi fırın, kasap, içecek ve atıştırmalık satan kafe. Tek çatı altında üç farklı dünya: süpermarket. Tamamen farklı üç gereksinim ile.

BİR ÇATI ALTINDA HERŞEY

Fırındaki yanmış hamur artığı ile tepsiler. Kaplar, kaseler ve kasaplıktaki yağ ve proteinlerle kaplanmış kutular. Ve kafede çok çeşitli bardak, tabak ve kaşık-çatal-bıçak takımı. Bir süpermarket, endüstriyel bulaşık makinesi gereklerinin ne kadar değişken olabileceğine iyi bir örnektir. Ve profesyonel bir bulaşık yıkama çözümünün özel uygulamalara ne kadar hassas bir şekilde uyarlanabileceğini: bulaşıkları, tipleri ve kirlilik seviyelerine. Sahadaki oda düzenine ve mevcut alana. Bireysel tercihlere ve gereksinimlere. Tüm bunlar bir süpermarkette mağaza içi yıkama için en yüksek seviyede temizlik ve hijyen sağlamak için yardımcı olur. Ve bunu Winterhalter'deki tek bir kaynaktan tam bir sistem olarak bulabilirsiniz.

Broşür İncele

SÜPERMARKETLER İÇİN ÜRÜN ÖNERİLERİMİZ

BULAŞIK MAKİNELERİ

Kullanımı kolay endüstriyel bulaşık makinesi. Basit kontrol paneli, çıkarılabilir bileşenler ve güvenilir, temiz sonuçlar. Kompakt, önden yüklemeli bulaşık makinemiz akıllı yazılım, su tüketimini, sıcaklığını, kimyasal seviyelerini ve yıkama devrini sürekli olarak izleyerek operasyonel verimliliği arttırmak için değerli veriler sağlar.

Ürünleri İncele

FIRINLAR

Elektrikli ve gazlı modellerin boyutları, donanımı ve kapasitesi aynıdır. Bunun dışında, cihazınızın mutfağınıza özgü koşullara uyarlanmasını sağlayan çok sayıda isteğe bağlı seçenek mevcuttur.

Ürünleri İncele

KAHVE EKİPMANLARI

Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Ürünleri İncele

GIDA HAZIRLAMA

Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Ürünleri İncele
İLETİŞİM FORMU


Ürünlerimiz, finans seçeneklerimiz veya hijyen konusu hakkında sorularınız mı var? Mutfağınızı planlarken veya yıkama işleminizi organize ederken desteğe ihtiyacınız var mı? Ürün uzmanlarımız size tavsiye ve pratik yardım sağlamak için hazırdır.

Formu Doldur
GERİ DÖN