TEKNİK SERVİS

MÜKEMMEL DESTEK

Müşteri memnuniyetini en temel ilke olarak benimseyen Şirketimiz siz değerli müşterilerimize daha da iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak çalışmaya devam etmektedir

Winterhalter customer service

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri odaklılık ilkesince hareket eden Şirketimiz için değerli müşterilerimizden gelen her türlü talep ve öneri, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefimizi gerçekleştirmemizde en önemli rehberdir.

Hedefimiz, çalışmalarımızı ve markalarımızı dünya çapında zincir işletmelerin özellikle operasyonda aynı kaliteyi sunmak ve arıza oranı düşük, distribütörlüğünü yaptığımız markalar kategorisinde uzman ve yenilikçi teknolojisi ile bir adım önde tutmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürekli olarak istişare ediyoruz.

Müşterilerimizin kaliteli ürün tedariki ve satış sonrası ihtiyaçları bizlerin her zaman yeni yatırım planları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Müşteri memnuniyetini en temel ilke olarak benimseyen Şirketimiz siz değerli müşterilerimize daha da iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak çalışmaya devam etmektedir.

BAKIM

Herkes bilir: düzenli olarak denetlenen ve bakımı yapılan bir makine daha iyi çalışır. Ve daha uzun süre. Bu aynı zamanda endüstriyel makineler için de geçerlidir: gün içinde yüksek performans sağlamak ve mükemmel sonuçlar sunmak zorundadırlar. Arızaları olmadan. Bu düzenli bir şekilde servis edilen Aktürk için sorun değil. İşte bu yüzden size uygun bakım paketleri sunuyoruz.

BASIC

PREMIUM

BAKIMLA İLGİLİ SORULARINIZ MI VAR?
 

Makinelerinizdeki arızaları önlemek ister misiniz? Beklenmeyen arızaların onarımlarını önleyin. Uzun vadede mükemmel sonuçlar elde edilsin mi? Bakım paketlerimiz daha fazla güvenlik sağlıyor. Size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız ve sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

İLETİŞİM

Aktürk Dış. Tic. Ltd. Sti.

100.Yil Mah.Veysel Karani cad no: 132
d:-1 Yalcinkaya Plaza
Bağcilar-İSTANBUL/ TÜRKİYE

Tel. +90 212 447 29 99
Fax +90 212 447 39 99
info@winterhalter.com.tr

Ankara Bölge Müdürlüğü

Yeni Bayındır Mah.
1890. Cad. No:8/A-B
Mamak-ANKARA/ TÜRKİYE

Tel. 0312 479 81 01

Antalya Bölge Müdürlüğü

Altınova Sinan Mah.
Yunus Emre Sok. No:6/B
Kepez-ANTALYA/ TÜRKİYE

Tel. 0242 322 42 50

Bursa Bölge Müdürlüğü

Cumhuriyet Mah.
1229 Sok. No:28 D Blok
Dükkan 1-BURSA/ TÜRKİYE

Tel. 0530 766 43 61

İzmir Bölge Müdürlüğü

6106/52 Sok. No:7/1

Bornova-İZMİR/ TÜRKİYE

Tel. 0533 680 11 46


GERİ DÖN